Preskočiť na obsah
Igor Guzi

Priemyselná výroba

Igor Guzi

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Slavkovce
Od roku
2018
IČO
52 066 428

Igor Guzi

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
072 17 Slavkovce
Na trhu od
13. novembra 2018
IČO
52 066 428
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2018
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Igor Guzi

Igor Guzi – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Slavkovce. Podniká od 13. novembra 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.

Základné údaje

Obchodné meno
Igor Guzi
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 066 428
Dátum vzniku
13. novembra 2018
Miesto podnikania
072 17 Slavkovce
Živnostenský register
Okresný úrad Michalovce, vložka č. 840-25422
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Igor Guzi zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Igor Guzi?

Miesto podnikania je v obci 072 17 Slavkovce.

Čím sa Igor Guzi zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.

Aké je IČO – Igor Guzi?

IČO je 52 066 428.

Odkedy podniká Igor Guzi?

Podnikanie začalo 13. novembra 2018. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Igor Guzi podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese igor-guzi.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.